سلام

خوبيد که ان شالله؟

96/3/17 ميتونست تاريخ ساز بشه ولي از شدت تاريخي شدنش بنظر من کم شد; چون  خدايي هست و چون افراد زيادي ،پهلوانان زيادي تو ايران وجود دارن که نميذارن هراتفاقي تو اين مملکت بيوفته.

هيچکدوم از ماها ديروز که براي سحري خوردن بيدار شديم از اين اتفاق خبر نداشتيم، خيليامون با خيال راحت رفتن سرجلسه امتحاناتشون و تنها دغدغشون استرس نمره بود يا خيليا رفتن سرکار و يا حتي اونايي که رفتن تا با نمايندگان مجلس ديدار داشته باشن هم از اينکه خطر انقدر ميتونه نزديکشون باشه خبرنداشتن.

مهم تر از اينا اون افرادي که ديروز جونشون رو از دست دادن يا الان تو بيمارستان بستري هستند.

نميدونم چه اتفاقي ممکنه برامون بيوفته ولي خب الان که من يه جوان توي اين دوره هستم ميخواستم از اين اتفاق يه برداشتي تووبم داشته باشم.

هم بدي تو اين دنيا هست هم خوبي. خوبي مثل برنامه ديروز و امروز ماه عسل که خانم ايراني که کلا از ايران نااميدبود بخاطر فوت والدينش تو اين کشور ،در آخر مسئولين همين کشور تو هند به دادش رسيدن.نرگس کلباسي.

يا امروز که پزشک و خلبان و خدمه و خيليا براي وصل شدن دوباره دست يه پسر 13 ماهه روستايي تو 6 ساعت چه کارها که نکردن!

مثل امروز که خيليا شهيد شدن.

. بدي مثل ديد ما نسبت به بقيه،چون خودم وقتي چندماه پيش عکساي اين خانوم کلباسي ميديدمو ميگفتن بهش کمک کنيد نميدونستم که خبرش درسته يا نه.

بدي مثل اونايي که فکر داعشي شدن رو تو مخ خيليا کردن که حالا بيان و خودشونو و چندنفر مسلمونو منفجر کنن.

از بدي ها نميگم که به قول مهران مديري برنامه دورهمي انرژيتون نيوفته .

به قول ترانه ايران امير تتلو:

ما همه رو به نوريم

مي شه به دنيا بتابيم

ما خوده عشقيمو ايمان

بچه هاي انقلابيم

.

شهرمونو دوست دارم

همه اين مرز و بومو دوست دارم

همه جا پره دوستامن

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

rahnama517 عزیز چت|چت عزیز|چت روم عزیز|چتروم عزیز|عزیزگپ|روم عزیز|ادرس اصلی وجدیدعزیزچت دانلود رایگان Planetary screw extruder فلزیاب فراز همراز Melanie مهندسی ساخت و تولید بازسازی ساختمان قدیمی Melissa