سلام

اوووووووووه اينهمه اتفاق تو سال 96 افتاد ديگه اين هفته هاي آخر اگه دوام بياريم ميشيم جزو بازماندگان سال 96، اونوقت ميام ميبينم آخرين پست من مربوط ميشه به وقتي که يه عده کله خرابه فک کنم داعشي حمله ناموفقي به نميدونم کجاي ايران داشتن!اصلا براي چه سالي بوده؟ :-D داعشم که منهدم شد شکر خدا

آره ديگه امروز روز مادره و ولادت با سعادت بانويي که من هم اسمشون هستم.

به مامانم ميگم روز اس بهم چيزي ندادين

دو ساعت حرف زد که متقاعدم کنه روز دختر روزي ديگس.آخرشم بهش ميگم اگه ميگفتي اين تي شرتي که امروز صبح برات خريدم همون کادوته راحت تر بودي تا اينهمه دليل بياري واسم.

آيا مادر شما هم مثل مادر من مشکل پسنده؟

آيا جديدا کلا از هيچي خوشش نمياد؟

مامان من که کلا هميشه مشکل پسند بوده ولي دبگه گفتم امسال حتما بايد براش يچيزي بخرم بخاطر همين بعد از کلاس رفتم بازار و بعد از کلي زيرو رو کردن آخرشم يه روسري ارزون خريدم چون ميدونستم بالاخره مياره پسش ميده و غرميزنه!

و دقيقا همين شد و بعد از تشکر گفت که آخه من روسري ميزنم؟ حداااااااقل شال ميخردي.اصلا پولشو ميدادي خوشحال تر ميشدم.کاره خوبو خواهرت کرد که گفت شماره کارت بده برات پول واريز کنم!

آخه مادر من پولم کجا بود ؟

من که به فروشنده گفته بودم آيا تعويض ميکني روسري رو؟گفت نه.

ولي آخرم مامانم کارخودشو کرد و رفت عوضش کرد و

خلاصه من يکبار اومدم خودعزيزي کنم که اون يکبارم به جايي نرسيد و ديگه عممممرا بخوام از اين غلطا بکنم خخخخخ البته چون خودمو از قبلش آماده ساخته بودم براي هرگونه انتقادهِ مادرم براي همين زياد به هم نريختم:-)

همون شاخه گل بنظرم بهترين گزينس :-D 

دوستمم تو خيابون ديدم پيشنهاد داد شيريني بخرم گفت خوشحال ميشن ولي خب چيزي که باب ميل باشه پيدا نکردم. ولي موقع برگشتن که با مامانم بودم خودش هوس بستني سنتي کرد و خريد.

خدا ان شالله همه مادران و بانوان اين سرزمين رو درکنار آقايون حفظ کنه و خدابيامرزه همه مادراي آسماني رو .

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

درب چوبی و درب ضد سرقت کاری Kathleen ※ G)IDLE-FANS ※ پزشکي و درمان فوتسال علم در همه جا شورای دانش آموزی دبستان مبعث فارسان MVH GROUP 2019